Rozumiem Strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z Polityką Plików Cookies. Zamknięcie tego komunikatu oznacza zgodę na ich zapisywanie na Twoim komputerze. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do nich w Twojej przeglądarce. Dowiedz się więcej.

Płatność i dostawa

Dokonywanie zakupów na naszej witrynie jest możliwe jedynie po akceptacji regulaminu sklepu.

1. Akceptacja regulaminu następuje przed złożeniem zamówienia poprzez zaznaczenie checkbox’a i kliknięcie odpowiedniego przycisku.

2.  Wszystkie ceny podane w sklepie są cenami brutto (zawierają podatek VAT). Ceny nie zawierają kosztów dostawy.

3.  Zamówienie będzie realizowane w terminie do 3 dni roboczych w przypadku wyboru płatności za pobraniem, lub w przypadku wyboru płatności przelewem i szybkiej płatności w terminie 3 dni roboczych od daty wpłynięcia pieniędzy na rachunek bankowy Sprzedającego.

4.  Firma TORSEED S.A. wystawia paragon lub fakturę VAT na zakupiony towar. Podstawą do wystawienia faktury VAT jest poprawne wypełnienie danych firmy wraz z numerem NIP oraz wybranie odpowiedniej opcji w formularzu Danych kontaktowych.

5.  Zamówienie jest realizowane na koszt odbiorcy zgodnie z cennikiem aktualnym dla TORSEED S.A. przez Pocztę Polską lub firmę kurierską FedEx.

 

Koszt dostawy:

• przesyłka kurierska do 10 kg 17,90 PLN; do 30 kg 23,00 PLN; do 60 kg 52,00 PLN; do 90 kg 78,00 PLN; do 900 kg 220 PLN,

• przesyłka kurierska za pobraniem do 10 kg 19,50 PLN; do 30 kg 26 PLN.

 

W przypadku zamówienia nasion i innych artykułów dostępnych w Sklepie powyżej 200 zł (po odliczeniu dotychczasowych rabatów) zamówienie zostanie dostarczone na koszt Sklepu.

 

 

 Płatności

Formą płatności obowiązującą w sklepie jest przelew bankowy, szybki przelew lub usługa "za pobraniem".

  1. W przypadku wybrania formy płatności – Przelew bankowy ( czyli przedpłata). Pieniądze należy wpłacać na konto firmy: ING BANK S.A. 42 1050 1139 1000 0090 3044 2975. 

 

TORSEED – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa S.A. w Toruniu